Kurzy

Počítačové kurzy u vás doma na vašem pc v klidu a pohodě.Nemusíte nikam jezdit ani se tlačit v nějaké učebně,v klidu a pohodlí vašeho domova se budete učit lépe.Vše se vám ukáže a vysvětlí na vašem pc na který jste si už zvykli.

  • Základní

   Kurz Počítač pro úplné začátečníky je určen lidem, kteří se "bojí" počítače a byli by rádi vedeni od prvních krůčků počítačovým světem. V kurzu se klienti seznámí se základními funkcemi.

  • Pro Seniory

   Kurz je určen seniorům - úplným začátečníkům.Nápln jako základní s přihlédnutím na věk a rychlost pochopení výuky.

 

 • MS Excel

  Nebojte se při své práci využít možností elegantního programu Excel. Ten totiž není pouze obsáhlou kalkulačkou, ale má i mnoho dalších uplatnění - např. vytváření tabulek a grafů, složité statistické výpočty..

 • Fotografie v pc

  Fotíte rádi? Toužíte po dokonalých fotografiích, ale nechcete investovat do drahých programů na úpravu fotografií? Náš kurz je určen pro všechny uživatele digitálních fotoaparátů, kteří si nevědí rady s úpravou svých fotografií. 

 • MS Word

  Word je jeden z nejvíce používaných počítačových textových editorů vůbec a jeho znalost patří k nutné výbavě každého uživatele počítače. Kurz Vás seznámí s funkcemi a možnostmi tohoto široce užívaného počitačového programu.

Kontakt

€lpro
Malé sídliště 1068 , Beroun
602 610 445