€LPRO elektroinstalace

Profesionální elektroslužby pro Vás. Zajíštujeme veškeré instalace jak kompletní na klíč tak i opravy a rekonstrukce starých rozvodů energie. Zhotovíme pro vás i přípojky nových domů ale i stávajících odběrných míst včetně revizí. Pro vaší bezbečnost provádíme i montáže ezs a kamerových systémů s naším monitoringem zdarma. Montáž hromosvodů a jejich opravy.Revize. Servis PC odvirování , záchrana dat. Pohotovostní servis 24h.

 •  elektro

  Elektroinstalace pro vás nejen kompletní ale i drobné opravy.

  Zhotovení intalace je prváděno novými technologiemi které jsou šetrné i pro starší domy ale i panelové byty. Už žádné lišty v panelových domech. Ke zhotovení nové instalace nepotřebujete projekt se vším vám poradíme a navrhneme optimální řešení.

 •  počítače

  Počítačový servis a stavba nových PC na zakázku včetně servrů a sítí. Odvirování a záchrana dat.

  Opravíme váš počítač at už je zasažen virem a nebo jste si smazali vaše data . Jestli váš počítač už nevyhovuje vašim potřebám postavíme vám nový.

 •  ezs , cctv

  Zabezpečení a kamerové systémy. Přímý dohled na vašem mobilu budete mít váš systém neustále pod kontrolou.

  Máte vše pod kontrolou a na dosah vašeho telefonu. Plně automatické ovládání vašeho domu nebo chaty. Technologie drátová a nebo bezdrátová s extrémní výdrží baterií.

                 € hromosvody

 • Montáže a opravy hromosvodů včetně revizí.

  Montáže a opravy jsou prováděny ze všech dostupných materiálů aby jsme splnovali požadavky zakazníka na cenu a vyhověli i normě..

 • Možnost instalace bleskojistek které ochrání vaší elektroniku.

Kontakt

€lpro
Malé sídliště 1068 , Beroun
602 610 445